Профорієнтаційний захід у Бурштинському ліцеї № 3

20 квітня 2023 року відбувся профорієнтаційний захід для учнів 11 класу Бурштинського ліцею № 3. Захід організовано доценткою кафедри хімії Тетяною ТАТАРЧУК, професором кафедри хімії Олександром ШИЙЧУКОМ та завідувачем навчальних лабораторій кафедри хімії Любов’ю СОЛТИС. Тетяна ТАТАРЧУК розповіла про освітні програми 102 Хімія, які реалізуються у Прикарпатському університеті. Наголошено, що всі освітні програми є акредитованими Національним агентством забезпечення якості вищої освіти. На презентації учням показано фотографії навчальних лабораторії кафедри хімії і Центру хімічного матеріалознавства і нанотехнологій. Детально охарактеризовано обов’язкові предмети, які вивчають студенти, а також представлено широкий список вибіркових предметів. Особливу увагу приділено стипендіальному забезпеченню студентів, наведені приклади отримання стипендій з недержавних фондів найбільш успішними студентами (Н.ДАНИЛЮК, І.ЛАПЧУК). Тетяна ТАТАРЧУК цікаво розповіла про студентське дозвілля (спорт, мистецтво, коворкінг, екскурсії, наукові пікніки). Особливий наголос зробила на навчальній практиці і сферах працевлаштування випускників спеціальності 102 Хімія. Навела приклади посад на промислових підприємствах і в аналітичних лабораторіях, які займають випускники ОП 102 Хімія. Кінцевим акцентом виступу Тетяни ТАТАРЧУК були умови вступу на спеціальність 102 Хімія у Прикарпатському університеті.

Працівники кафедри висловлюють щиру подяку вчителю хімії Бурштинського ліцею № 3 Ірині СТАРКО за допомогу в організації профорієнтаційного заходу. Слід зазначити, що Ірина СТАРКО є випускницею кафедри хімії, і наразі навчається в аспірантурі на ОП 102 Хімія (ОР доктор філософії), виконуючи наукове дослідження під керівництвом доцентки Т.ТАТАРЧУК.