Круглий стіл з обміну досвідом у сфері екологічного моніторингу з громадською організацією «Екоґвалт»

26.11.2023 відбувся круглий стіл за участю команди проєкту Еразмус+ ЄС Модуля Жана Моне: Моніторинг об’єктів навколишнього середовища в контексті Європейської інтеграції та представників громадської організації «Екоґвалт».  Викладачі, які входять в команду проєкту, координатор проєкту Ольга Хацевич – доцент кафедри хімії, к.т.н; Сергій Курта – професор кафедри хімії, д. т.н.; Софія Федорченко – доцент кафедри хімії, к.т.н; Ігор Микитин – доцент кафедри хімії, к.т.н представили концепцію проєкту, намітили основні шляхи співпраці. Представники «Екоґвалту» розповіли про стан екологічного моніторингу у м. Коломия, про свої зусилля, які спрямовані на покращення екології в регіоні їх відповідальності. Було досягнуто домовленості про спільні відкриті лекції для громадскості в м. Коломия.

Громадська Організація “Екоґвалт” розпочала свою діяльність у 2016 році та має на меті поширення ідеї сортування відходів у місті Коломия та займається екопросвітою. За останній час Організація також підіймає такі важливі питання як поводження з зеленими насадженнями, забруднення водойм та прозорість використання коштів екологічних програм.

Більше дізнатись про громадську організацію «Екоґвалт» можна в інстаграмі та на їхньому сайті