Одною з важливих частин “Хімічної майстерні” (26.01.24) уже традиційно стала лекція про застосування екологічного контролю в контексті екологічного моніторингу, що сприятиме підвищенню екологічної безпеки в Україні та формування європейського рівня екологічної культури. Маємо надію, що учням ліцею ім.Івана Пулюя Івано-Франківської міської ради було цікаво послухати таку лекцію від колективу проєкту “Моніторинг об’єктів навколишнього середовища в контексті Європейської інтеграції”, який реалізується в рамках програми ЄС #ERASMUSJEANMONNET#
Моніторинг об’єктів навколишнього середовища в контексті Європейської інтеграції
![](https://kc.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/11/2024/01/trashed-1708864299-img_20240126_143130474_hdr-1024x768.jpg)