Цікаве та корисне з ще кориснішим!

Сьогодні викладачі кафедри хімії і студенти-хіміки поєднували цікаве та корисне з ще кориснішим! Студенти мали добру нагоду відвідати цехи ТОВ “Поліком” – підприємства, що є лідером серед країн Східної Європи у розробці композицій та  виробництві широкого спектру продуктів на  основі ПВХ, виробничі лабораторії, побачити реальні виробничі процеси та поспілкуватися з керівництвом і працівниками (деякі – випускники кафедри). Оперуючи досвідом, підкріпленим власними науковими дослідженнями, ТОВ «Поліком» постійно вдосконалює свою продукцію, розширює її асортимент, навіть у складний воєнний час. Дякуємо за пізнавальну екскурсію та яскраві сувеніри!

І, виконуючи цінну й необхідну  роботу з  інформування старшокласників регіону щодо важливості хімічних знань для раціонального виходу із складних екологічних та економічних ситуацій, у яких знаходиться Україна, відвідали  Голинський ліцей.  Розказали учням про  моніторинг об’єктів навколишнього середовища в контексті європейської інтеграції та презентували цікаві хімічні досліди, щоб залишилися незабутніми спогади, попри тривогу. Навіть був вогонь і, може, комусь запалив серце до хімічної науки).

Працюймо, вчімося і вдосконалюймося заради ПЕРЕМОГИ!