Сьогодні 10.05.2023 року,Сергій Андрійович Курта, академік АТН України, доктор технічних наук, професор кафедри хімії факультету природничих наук Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника м. Івано-Франківськ, відвідав добре відому своїми випускниками Калуську Гімназію імені Д. Бахматюка.
https://www.facebook.com/profile.php?id=100063716943828. Професор провів профорієнтаційну зустріч з випускниками та розповів учням 11 класів про навчальнр-наукову діяльність працівників кафедри та познайомив слухачів зі особливостями навчання та перспективами працевлаштування випускників за спеціальністю 102 Хімія на кафедрі хімії та з її колективов і викладачами. Ємоції на світлинах.
![](https://kc.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/11/2023/05/10.05.2023-r.-kvluska-himnaziia.jpg)
![](https://kc.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/11/2023/05/11.jpg)
![](https://kc.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/11/2023/05/7.jpg)
![](https://kc.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/11/2023/05/panorama.jpg)