Профорієнтаційна робота навіть на День вишиванки!

У свято вишиванки 18 травня активісти профорієнтації зустрічались з учнями Вікторівського ліцею Галицької міської ради. Вчителька хімії Лілія Микитюк і гроно учениць показали широке різноманіття традиційних вишиванок, а доцентки кафедри хімії Тетяна Татарчук і Любов Солтис цілком органічно вписались зі своїми оригінальними виробами.

Професор Олександр Шийчук розповів про спеціальність 102 Хімія, про навчальні лабораторії, основні і вибіркові предмети, умови вступу і типові місця працевлаштування. Враховуючи, що на зустрічі були самі дівчата, акцент зроблено на аналітичній хімії. Адже аналітична лабораторія є цілком привабливим місцем роботи для жінок. Та й досвід показує, що випускники спеціальності Хімія чимраз частіше знаходять роботу в галузі аналітики.