Навчальні лабораторії кафедри хімії завжди доступні для допитливих учнів, що люблять хімію та інші природничі науки. А студенти спеціальності 102 «Хімія» щиро раді розказати про свою майбутню професію, цікаве навчання різним хімічним наукам, поділитися своїми досягненнями,  потішити учнів захопливими хімічними дослідами та навіть допомогти у їх проведенні!  Учні Вільшаницького ліцею Тисменицької міської ради відвідали нашу лабораторію з органічної та аналітичної  під час завершення лабораторних занять з курсу «Фізико-хімічні методи аналізу» групи Х-21, що проводились доцентом Федорченко С.В., та змогли поспостерігати за цікавими лабораторними роботами «Визначення вмісту натрій хлориду у вершковому маслі методом іонообмінної хроматографії з катіонітом» та «Розділення та ідентифікація амінокислот методом хроматографії в тонкому шарі». Студенти доступно пояснили учням основні принципи іонообмінної та тонкошарової хроматографії та продемонстрували свої експериментальні результати. Родзинкою нашої зустрічі з учнями була демонстрація яскравих хімічних дослідів –  «Магічне кольорове молоко» та «Виготовлення штучної ікри» – із активним залученням учнів до їх проведення! Учні з цікавістю освоювали техніку хімічних експериментів та раділи несподіваним спостереженням та  результатам своєї дослідницької роботи. Сподіваємось, приємні «хімічні» враження спонукатимуть учнів до поглибленого вивчення захопливого предмету «хімія» в школі і далі в стінах нашого університету!