Продовжуємо знайомити всіх, зацікавлених природничими науками, з чудовим світом хімії!

Приємний відгук): “Нас (здобувачів освіти Ліцею 6 ім. І.Ревчука) запросили на кафедру хімії, де студенти під керівництвом Складанюк Марії Богданівни та Федорченко Софії Володимирівни демонстрували кольорові реакції металів і залучали учнів до виготовлення бомбочок для ванн, які подарували дітям.

Ми побачили:

• хімічну веселку йонів металів у складі солей,
  • як йод переходить із твердого стану в газоподібний, реагуючи з алюмінієм (такий процес називають сублімацію) – дуже гарна реакція!
  • зрозуміли, як утворюється гарячий лід (який можна використовувати як грілки для наших ВОЇНІВ),
  • спостерігали за флюоресцентом.

Добре учні запам’ятали, що в кожного металу є приставка НАЙ: -міцніший, -поширеніший, – активніший, та будуть розуміти, що кожен метал має свою цінність та особливості.

Дуже дякуємо всьому колективу та студентам за приємні враження та захоплюючі досліди!

Ви як завжди на висоті!”